Par blogu

Bloga vēsture:

1. Bloga pirmsākumi meklējami tālajā 2008 gadā (bet ideja domēnam t830x.lv piedzima jau 1998 gadā), kad kāsis stipri deva pa galvu un debesis bija zilākas un nekrita sniegs. Vienā dienā bija radusies doma sākt blogošanu. Vot tā no zila gaisa galvā iemetās parazīti ideja.

Man tajos laikos nebija zināms tāds wordpress un hostings + domēns bija nereāls sapnis. Tāpēc es atvēru un izberzēju acis, un sāku googlēt, līdz uzgoglēju tādu blogiņu lapeliti klab.lv. Tur tad arī piereģistrējos pirms tam pardomājot savu turpmāko blogošanas nikneimu.

Spontāni kļuvu par Bomzi (Gematria (The Killing name) Oct. 29th, 2008 @ 05:31 pm) blogosfērā, un šis niks palika aiz manis uz mūžu.

Blogoju blogoju tur, līdz atradu tādu fišku ar nosaukumu wordpress.

2.

No klab.lv servera aizmuku May. 19th, 2009 @ 12:58 pm un sāku blogot iekš wordpress blogu konstruktora, un jā, man ļoti iepatikās wordpress dzinējs. Tad nu gāja simtgades mēneši līdz vienu dienu totāli apnika blogot. Kāpēc? Jo tomēr bez sava hostinga nav interesnati, jo nevar visadus adončikus un widžetus salikt un nokarināt nahuj hostera serveri lai pašam ir ērti un galvenais praktiski papildināt bloga funkcionacionalitāti. Un jā, domēns arī vajadzīgs, kaut var arī uz subdomena uzmaukt prezi blogu.

Bet ar savu domēnu tomēr blogs izskatās labāk, nekā ja bloga adrese būtu: blogs.hujviņzincikgaršdomēns.com.

3.

Tad kad beidzu blogot, man radās iespēja administrēt VPS serveri. Man bija tur instalēts ISP Manager Pro kas dod iespēju uz viena VPS izveidot vairakus lietotājus, jeb es administrēju vienu wap lapu uz galvenā konta un izveidoju vēlvienu kontu sev kur uzliku wordpress blogu un pirmo reizi varēju spēlēties ar addoniem un widžetiem.

Tas wap projekts tika bīdīts ar puikām no Krievijas un es pieteicos arī būt par kasieri, vākt naudu VPS pagarināšanai, jo mums tas VPS tika uz mēnesi iedots uz free testiem.

Protams galarezultātā projekts pajuka un man palika laikam ap 1000 rubļiem uz Webmoney konta kuru es piereģistrēju speciāli projektam :D

Kā es tos nodzēru iztērēju? nopirku domēnu bomzis.ru uz gadu un uz atlikušo naudu nopirku abonementu iekš last fm. Un tad es to bomzis.ru piesaistiju pie sava konta un manam blogam bija normāla adrese.

Bet tā kā VPS bija švaks un nepavilka wordpress (viss lagoja un bremzēja), es lidz ar free laika izbeigšanos pametu visu un mans domēns veselu gadu skumīgi atgādināja par sevi no reģistrātora ar epastiem.

4.

2010 gada augusta beigās bomzis.ru veiksmīgi nomira un es tajpat laikā iestājos 100 latniekos. Nopelniju, atmaksāju 2 parādus kas man bija, un tad nolēmu piereģistrēt savu otro domēnu b0mz1s.lv. Domēns nav smuks dēļ tā kā grūti izrunāt (b nulle mz viens s). Bet manis lolotais domēns bomzis.lv diemžēl uz šo mēnesi (12.2010) ir piereģistrēts bet nav aktīvs, jeb The domain name you are looking for is already registered but not in active use! Škrobe :/

Un tad vēl nopirku pa lēto hostingu (3GB, viss unlimited) un sapāroju domēnu ar hostingu. Galarezultātu jūs redzat paši.

5.

Plāni: [neteikšu], jo ja savus plānus kādam izstāstu tad tie nenotiek. Bet ja Tu esi в теме sapratis mani, tad Tu vari iedomāties ko es gribu tālāk savam blogam ;)

Bloga vēsture izveidota 22.12.2010 plkst.23:15

6.

18.02.2013 blogs pīrmo reizi tika uzlikts uz VPS servera (2GB operatīvās, 120GB no cietā diska) kurš uz 5 dienām ir saņemts testam. Ka arī piereģistrēts NAH.LV domēns lai blogu varētu izmitināt adresē EJ.NAH.LV :D Protams uz šo datumu nah.lv nav apmaksāts bet pastāv tāda cerība ka tas viss tiks izdarīts. Un ar šo bloga vēstures 6 punktu uz doto brīdi tiek realizēta šī bloga 5 punkts :D

Bloga vēsture papildināta 20.02.2013 plkst.22:00

7.

06.02.2014 blogs atkal ir internetā atkal ar citu adresi, proti t830x.lv ; bet kapēc ne ej.nah.lv??? what a funk. nah.lv domēns sen kā apmaksāts bet ir radusies ideja to pārdot par lielām naudām, jo tomēr tris burtu domēns un skanīgs ļoti, NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH NAH !!!!!!!!! :D

Ja Tu lasi šo un prasi kur es dabuju atkal vietu blogam? Šoreiz sāku testēt failiem.lv uz gļukiem, sarunāju sev gan 1TB vietu priekš failiem pašā failiem.lv servisā, gan vietu priekš bloga. Tāpēc ceru ka blogs dzīvos tagad ilgi. Kā Borats saka: Дзенькую! Фксщё вречз.

Bloga vēsture papildināta 07.02.2014 plkst.17:33

ATRUNA!
VISS KAS PUBLICĒTS ŠAJĀ BLOGĀ ATSPOGUĻO AUTORA GREIZĀS DOMAS UN NEKĀDIGI NEVAR TIKT IZMANTOTAS PRET AUTORU NEKĀDĀ VEIDĀ TELPĀ LAIKĀ UN DIMENSIJĀ! BET JA KĀDS TOMĒR AR KAUTKO IR NEAPMIERINĀTS UN GRASĀS BLOGA AUTORU PAŅEMT PIE DZIESMAS – SAGATAVOJIET 1.MILJARDU EIRO 50 CENTU MONĒTĀS UN HELIKOPTERU LĪDZ ZIMBABVEI LAI ES VARU DROŠI AIZMUKT! JA DOTA PRASĪBA NETIKS IZPILDĪTA – GATAVOJATIES TAD LIELIĀM TIESĀM UN TAD ES NO JUMS PIEDZIŠU VISUS 10 MILJARDUS PAR MANAS MAZAS PRASIBAS NEIZPILDI!
TĀPĒC APDOMAJIET – 1 MILJARDU VAI 10? VAI ARI NECIK, UN JŪS NEZINAT NEKO PAR ŠO BLOGU!

Arhīvs

34.239.176.54

Kategorijas