10 pasaules vietas kur nav mobīlo sakaru

21 gadsimtā, laikam jau mobiliem sakariem būtu jābūt katrā pasaules nostūrī, bet, ka rāda prakse, dažās vietās tas nekādīgi nav iespējams. Un runa neiet par Jūsu mājas pagrabu dziļi zemē bet gan par dažām nomaļām vietām mūsu planētā.

Piedāvāju Jums iepazīties ar 10 tādām vietām no kurām piezvanīt ar mobilo nav iespējams.

Kongo

Kifuka, Demokrātiskā Kongo Republika.

Kifuka – pati bīstamākā vieta pasaulē. Ja tic statistikai – uz vienu kvadrātkilometru, gadā, zibens iesper 158 reizes. No tā sanāk ka izmantot visādus gadžetus tajā valstī – tas pats kas ar mitrām rokām labot elektroinstalāciju zem sprieguma, jeb, pašnāvība. Āmen.

ASV

Grin Benka, ASV, Rietumu Virdžīnija.

Grin Benka – pilsēta kurā atrodas pats lielākais teleskops (tā uzdevums noklausīties tavas stacionāras un mobilās sarunas un lasīt tavus ēpastus, bro uztvert vājos signālus no kosmosa). Tāpēc te aizliegts izmantot dajebkuru elektromagnētisku ierīci. Šaj sarakstā iekļauts: mobilie sakari, Wi-Fi tīkls, un pat rācijas.

China

Motuo, Ķīna.

Motuo reģions atrodas Tibetā, vietējie budisti to uzskata par svētvietu. Nokļūt tur ļoti sarežģīti, 200-metrīgs karināms tilts un mūžīgais sals (jāsaprot kas no tā ir briesmīgāks) nostāsies Jūsu ceļā. Apgabals pilnībā neapdzīvots (tas viss dēļ tā tilta, ka es jums saku, es zinu), tāpēc fauna te ir ļoti neparasta.

farersalas

Muli, Fārer salas.

Šeit paši neprognozējamākie laikapstākļi, resursi nepieciešamie priekš dzīvošanas praktiski neeksistē. Kaut gan tas nekādīgi netraucē 4 (vīrs sieva, mīļākā vīram un mīļākais sievai) vietējiem iedzīvotājiem. Tūrisma te praktiski nav, tāpēc Muli var droši dēvēt par Dieva aizmirsto vietiņu. Par kaut kādām komunikācijām runas nevar būt.

pitkernas sala

Pitkernas sala Klusajā okeānā.

Pitkernas salu apdzīvo 50 cilvēki. Mobilo sakaru, interneta vai citu civilizācijas labumu te nav. Kontakts reizi mēnesī ar ārpasauli tiek uzturēts ar kuģi, kurš iemaldās apmeklē salu 1x mēnesī.

Antarktīda

Akadēmiķa Vernandskā stacija, Galindeza sala, Antarktika.

Domāju, Jūs zināt ka šī stacija ir vienīgā kas pieder Ukrainai visā Antarktikā. Sakari ar ārpasauli tiek uzturēti caur satelītu, bet interneta ātrums ir tik mazs ka dažreiz tā pietrūkst banāla ēpasta nosūtīšanai.

Filipīnas

Vajau Laut, Filipīnas.

Vietējie iedzīvotāji nopelnīja iesauku ‘’Jūras čigāni’’ no tā, ka lielāko savas dzīves daļu pavada peldošās mājās, un ļoti reti kāpj krastā. Vajau Laut ietilpst to vietu sarakstā, kur nav ieteicams dzīvot. Te nav elektrības, nav dzeramā ūdens bet sakari ar ārpasauli ir liels retums.

Sokotra sala

Sokotra sala, Indijas okeāns.

Salas krutums ir tajā, ka tā ir pilnībā izolēta no ārpasaules (bieži salu sauc par ‘’sveša zeme uz Zemes’’), tāpēc te var sastapt ļoti neparastus augus. Uz salas dzīvo 42 tūkstoši iedzīvotāju, bet neskatoties uz to, mobilo sakaru un interneta te nav.

Jakutija

Ojmjakons, Jakutija.

Ojmjakonas ciemats – pati aukstākā vieta (rekords -71°С) uz planētas kurā kāds dzīvo. Tādos apstākļos sasalst praktiski viss, nerunājot par mobilo telefonu, kurš nespēs normāli strādāt tādos mīnusos (loģiski, čo). Sakari ar ārpasauli – liels retums. Lidmašīnas nolaižas tikai vasarā un tikai reizi nedēļā.

Indija

Gorai, Indija.

Gorai – ciematiņš, kurā visa dzīve sastāv no meditācijām. Tāpēc ar telefoniem planšetēm un citiem gadžetiem Jūs te neielaidīs dabūsiet ar bambusu pa kājām vai pakaļu. Šeit jāseko dienas kārtībai kura nav sarežģīta (gulēt, ēst, meditēt, dzert alkoholu, pīpēt, amorāli uzvesties). Tāpēc, mobilos telefonus narkotikas te nelieto un mobilo sakaru te nav.

Nav viss tik slikti ka izskatās pirmajā acumirklī, jo tādās vietās var patiešām atpūsties no visiem civilizācijas labumiem, tikai no Kifukas zibens un Ojmjakona sals labāk izvairīties.

Oriģinālraksts.

1 comment to 10 pasaules vietas kur nav mobīlo sakaru

  • Virtual Private Servers
    31.07.2017 at 20:39:29 | Reply

    Analizeti tadi parametri ka naktsmaju izmaksas, partikas cenas veikalos un restoranos, apgerba, taksometru pakalpojumu, atputas un izklaides, interneta un mobilo sakaru pakalpojumu izmaksas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.235.20.185

Kategorijas