Foobar2000 un Last.FM nestrādā kopā?

Kopš 04.12.2012 vairs nav aktuāli jo bezmaksas radio vairs neeksistē!!!!!

Foobar2000 ir ļoti praktisks un ērts mūzikas plējeris. Last FM ir ļoti labs mūzikas sociālais tīkls kur ir pieejams tik tiešām daudz dažādas interesantas mūzikas.

Šos abus ir iespējams sapārot kopā ja negribas lietot oficiālo skrobleri. Bet te nesen Foobar2000 sāka pist visiem mozgas ar vienu nepatīkamu paziņojumu:

 

Šis errors visticamāk ir dēļ paša plējera un kaut kādām Last.FM API īpatnībām jo citi plējeri kas māk pa taisno spēlēt radio no paša saita nemet nekādus errorus. Un radio neskan pat ja esi abonējis Last.FM.

Bet es pats personīgi atradu vienu fīču kuru izslēdzot pašā plējerī radio atkal sāk skanēt un šo aprakstīju hydrogenaudio forumā. Bet lai nav tur jālasa manu google iztulkoto instrukciju kā izārstēties, aprakstīšu normālā valodā kā visu pareizi sakonfigurēt.

Patiesību sakot nekā diža tur nav jādara. File > Preferences > Advanced and look under Networking un jāatķeksē viens kvadrāts.

Un radio atkal skanēs.

Oficiāli radio bezmaksas skan 3 valstīs: Vācija, Lielbritānija un ASV, bet neoficiāli caur Foobar2000 un Rhythmbox (Linux) bezmaksas skan jebkurā valstī.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

34.239.176.54

Kategorijas