Laupīšana Latviešu stilā

Olga dzīvo klusā ieliņā. Viņai ir vīrs un meita, čakars ar viņiem ir vienāds. Ir arī vecā Toyota – vienkāršības un pieticības simbols. Reizi, Olga neaizvēra logu mašīnā…

Padomāja – lai vīram ir atvēsinoši, viņš gribēja kaut kur braukt. Vēl , atstāja dziedošu radio un atslēgas aizdedzē. Parūpējās. Vīrs, akurāti šņorēja ciet kedas, pēc tam meklēja maku. Čamma ar nopietnu seju gribēja braukt pa nenopietnām lietām. Pēc tam Olga redzēja logā – viņš staigā un lamajās telefonā. Mašīnas nav. Kā tai dziesmā – viņa viņu nesagaidīja.

Protams, tā bija aizdzīšana uz seksuāla pamata. Kaut kāds gerontofīls noskatīja Olgas spaini. Ievilka krūmos, noplēsa skotču kas savieno svarīgas detaļas un kaut kā piesmēja. Tagad uzminiet, kurš palika vainīgs. Ilgā kedu šņorēšana protams nav pie vietas. Vainīgs vienmēr tas kas rupejās.

Vīrs aizbrauca ar darba mersi. Olga aizgāja uz veikalu iedomājoties vakara skandālu. Viņa pateiks ka tuvākos ir jāmīl bet lietas ir jāizmanto. Un izdarīs pāris piezīmes par šņorēm. Vīrs pamanīs viņas gudrību un pārvērtīsies.

Nedaudz dusmīgs vīrs brauca darīšanās. Un te pēkšņi pretim lido viņu ģimenes spainis. Pie stūres sveša bāba. Viņš strauji apgriezās pa 180, ar vienu roku aizsteidzās pakaļ zaglei ar otru telefonēja policijai. Ķip, izsekoju sieviešu bandu, sūtiet visu, pat helikopteru. Toyota un Mersis, jautri ka putniņi skraidīja pa rajonu. Pēc tam piecas policijas mašīnas viņus ielenca un piespieda pie ceļa malas. Ziņa par smuko noziedznieku grupu aplidoja aizdzīšanas grupu. Visi atskrēja sargāt likumu.

Starp citu, Olga jau bija pie veikala. A tur īsts kino – sirēnas, migalkas, iela slēgta satiksmei, OMEGA bažīgi skatās kaut kur tālumā. A tur tālumā, jauna skaista maita karājās vīram ap kaklu ar vārdiem:

-Tak viņš mans paziņa! Palūdza pārdzīt auto!

Pie citiem nosacījumiem, Olgu ieinteresētu izmeklētājs. Viņa aizlocītas piedurknes, iedegums, pistole, paši grūž uz noziedzības taku. Aizdzīt un pēc tam padoties – gatavais brīvdienu scenārijs sievietei ar aktīvu dzīves pozīciju?

-Kā sauc paziņu?- nopietni jautāja Olga.

-Oskars! – atbildēja dāmīte un zaudēja. Nedrīkst spriest par cilvēku pēc šņorēm. Viņš patiesīb sakot ir Jānis.

Krāpniece sāka iziet no situācijas. Izlikās par bāreni. Mašīnu saka, aizdzina jo gribās ēst. Gribēja pārdot bet par atlikumu atvērt biznesu.

Te atskrēja tētis ar mammu. Kā pienākas vecākiem – pavisam nevietā. Nosvīduši, nelaimīgi, ar desmaizi zobos. Daudzus gadus viņi centās izaudzēt no mīļa eņģelīša sev infarktu. Saka, laba meitenīte. Atņemot cīgas tēvam, nekad nenolamās un neiesitīs. Volejbolu spēlē, mācās pēdējā klasē. Gāja pālī mājas, nozaga mašīnu, nedaudz . Ja tas ir iespējams, ietupiniet uz trim sutkām. Vecākiem vajag laiku bēgšanai. Policija atbild – tā nedrīkst. Trīs sutkas profilaksei – ļoti skarbi. Cita lieta – pieci gadi par auto zādzību  un braukšanu dzērumā bez tiesībām.

Pieci gadi – labs laiks. Absolvente iemīlētu izglītību, sencis nodzertos, māte aizbrauktu uz Turciju. Olga sāka protestēt. Saka, neviens nekur nesēdēs, atdodiet iesniegumu! Te izmeklētājs ar iedegušu pistoli, nosaka caur zobiem it kā uzrunātu sētu – ja bojājumi zem 300 oiro, cietums aizvietojās ar sodu un nenomazgājamu kauna traipu. Olga aplūkoja tojotu. Un visi aplūkoja tojotu. Kā pateiksi draugam, ka viņš maksā 300? Cilvēks prot iepūst dvēseli jebkurā dzelzī vai lupatiņā. Tā arī Dievs kādreiz samīcīja mālus, iepūta un sanācām mēs. Kaut arī mūs nav par ko mīlēt, Dievs vienalga mūs mīl. Tā padomāja visi, izņemot zaglēni. Viņai no nenomazgājamā kauna traipa, sāka sāpēt galva.

(c) nozagts no kautkurienes un paša spēkiem latviskots.

2 comments to Laupīšana Latviešu stilā

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

34.239.176.54

Kategorijas