Pagarinām windows xp atbalstu vēl uz 5 gadiem!

8.04.14 augsto tehnoloģiju pasaulē notika kaut kas briesmīgs – Microsoft beidzot oficiāli pārtrauca atbalstīt savu vispopulārāko operētājsistēmu – Windows XP. Operētājsistēma palika bez drošības ielāpiem 0day uzbrukumiem, miljoniem lietotāju visā pasaulē tiek apdraudēti noķert visādas nejēdzības savam datoram. Bet, ne visi steidzās mainīt zeķes operētājsistēmu uz jaunāko versiju kā to vēlās softa gigants – kādam žēl naudas, kāds pierada pie tik pazīstama interfeisa ar tik neapnicīgo fona bildīti ar zaļiem pauguriem. Bet viss nopietnāka situācija ir korporatīvajā vidē, kur Windows XP vidē strādā tūkstošiem ja ne miljoniem datoru, kuru apgreids izmaksātu miljonus naudiņu un neparedzētas problēmas ar gadiem lietoto korporatīvo softu.

Bet izrādās eksistē vienkāršs haks, kas palīdzēs pagarināt automātisko drošības atjauninājumu saņemšanu Windows XP vidē tuvākiem 5 gadiem jeb līdz 2019 gada aprīļa mēnesim!

Tas kļuva iespējams ar īpašo Windows XP versiju – Windows Embedded POSReady. Šī sistēma tika izveidota 2009 gadā uz Windows XP Service Pack 3 bāzes. Tā ir domāta dažādiem POS-termināļiem, kioskiem, pašapkalpošanas sistēmām. Windows XP lietotājiem protams tiešajā veidā nav atļauts instalēt šos drošības atjauninājumus savai operetajsistēmai. Protams, ir veids kā piespiest sistēmu instalēt šos atjauninājumus, nedaudz rediģējot operetajsistēmas reģistru.

Izveidojam bloknotā jaunu failu, iekopējam trīs rindkopas, saglabājam ar faila paplašinājumu .reg un palaižam ar administratora tiesībām jaunizveidoto failu:

reg

Tā kā paplašināts Windows Embedded POSReady 2009 atbalsts beigsies tikai pēc 5 gadiem, Microsoft turpinās ražot jaunus drošības ielāpus līdz pat 2019 gada 9 aprīlim, tāpēc parastie lietotāji izmantojot šo haku varēs saņemt drošības atjauninājumus savam Windows XP veselus 5 gadus.

DISCLAIMER

Tā kā pasaulē plosās uragāns dažādi psihi antipirātu biedrības mūsu pasaulē un valstī, var nejauši izradīties ka šis triks var draudēt Jums ar cietumsodu :) Tāpēc Jums izlemt, lietot vai nē.

P.S bloga autors nenes nekādu atbildību par jebkuru jūsu datu zudumu no jūsu datorkastes izmantojot šo triku. Jūs to izmantojam uz savu atbildību un risku!

P.P.S es pats lietoju windows 7 tā kā man pašam nedraud problēmas ja nu tādas var rasties ar windows versijas izmainīšanu un citādu ielāpu iegūšanu.

Raksts ņemts un tulkots no šejienes.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.235.172.123

Kategorijas