Tēta Vējums

VāX! Mani izbakstija ar adatu, izsmērēja ar vazelīnu, lika man ar lodlampu nosvilināt matus uz rokas…
Rezultātā sanāca šitā:

tatuha

Protams kautkad vēl šis Tēta Vējums ir janoved līdz prātam lai izskatītos šādi:

pgtatoo

Pa cik?? Pa pliku paldies! Jā, man tak nesen bija dzimšanas diena un šīs Tēta Vējums tika uzdurts bezmaksas. Bet tā būtu 25LS jāsapiķo (šī pļecka tika uzbakstīta Dobeles rajona ”Miltiņos” pie Uģīša.)
Ja TU sev gribi pa lēto dabut Tēta Vējumus tad to var sarunāt.. Uģīc jau 2 gadus dursta cilvēkus un smērē tos ar vazelīnu + viņa ūberkrutajā windowsā ir dahuja bildīšu ko sabildēja no saviem garadarbiem (kkā patizli skan pēdējie vārdi no + zīmes, bet tu pooo.) Tēta Vējums tika durts plēsts un kosts kkādas 3 ar pus stundas, karoč pusē piecos vakarā jau klibickoju uz autobusu un autobusā uz mani kkāda meiča vislaik ar kreiso aci šķīēlēja. Tad vēl dabuju Slipknot Vol.3 albūma papildus dziesmas kuras man nebija + Static-X pēdējo zāģi. Kā arī pie Uģīša noskatijos Dead Memories pilno versiju kur Korijs ar lāpstu sākumā athujārija kautkādu mašīnu.. Jā un tas viss tika piedzīvots vakar un atsūtiet man bepanthen plus smēri lai ātrāk es apārstēju Tēta Vējumu…..

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

34.239.176.54

Kategorijas