The Day Is My Enemy

Pēkšņi, jaunais The Prodigy albums liek saprast ka tam būtu jābūt izlaistam nevis tagad, 2015 gadā, bet gan gadus 20 atpakaļ kad tieši šāds skanējums derētu šai grupai, lai visi jau tagad izlaistie albumi būtu derīgi salīdzināšanai ar The Day Is My Enemy.

Bet kāpēc? Tāpēc ka visi jau tagad izlaistie albumi absolūti atšķīrās skanējumā no šī tūlīt oficiāli iznākošā albuma.

b2c6907bdf59105e45d0e54b

Bet šodien, 23 martā albumu var dabūt iTunes un torrentos, V0 kvalitātē ar kuru pilnībā pietiek iepazīties ar jauno The Prodigy veikumu, protams ja Jums nav audiofīlu aparatūra. Ja ir, tad gaidiet 30 martu un skrieniet uz trekeri veikalu pakaļ flac CD diskam.

Nē bet nopietni, šim albumam būtu jābūt izlaistam pirms visiem jau izlaistiem albumiem, jo tas skanējums ar ko tas skan, atbilst The Prodigy īstajai būtībai. Kaut vai klipi uz dziesmām Nasty

un Wild Frontier

Tagad šie abi videoklipi izskatās nedaudz narkomaniski, protams tajos laikos gan jau tas izskatītos tapatas, bet ar kārtīgu LSD vai vēl sazin kādu narkotiku devu ko varēja dabūt 90 gadu reiva tusos, ļoti sakarīgi izskatītos :D

Bet par pašu skanējumu runājot, izklausās it kā viss šis materiāls būtu sastādīts no agrīnajiem kolektīva demo ierakstiem, kardināli pārtaisīts zem vieglo narkotiku ekstāzes vai eiforijas jo ka zināms, narkotikas stimulē noteiktas smadzeņu daļas kas atbild par kreativitāti un rezultātā sanāk Kurts Kobeins vai vēl kaut kas tik pat šedevrāls, vai šajā gadījumā albums The Day Is My Enemy.

Klausoties šo albumu, tiešām rodas sajuta ka albums ir izlaists nepareizajā laikā, jo esošie grupas izlaistie albumi pavisam neskan ka šis, šo albumu var droši likt The Prodigy karjeras pašā sākumā un par pārējiem albumiem bļaut ka grupa ar tiem ir galīgā bezdibenī nolaidusies eksperimentējot ar skaņu, un līdz The Day Is My Enemy skanējumam ir kā ar kājām līdz Pakistānai. Uz doto brīdi manā plejlistē ar sirsniņām caur lastfm ir atzīmētas sekojošas dziesmas:

theprodigy

6 no 15 jeb gandrīz puse! Kaut kā neatceros lai man būtu vēl kāds albums kas šitik daudz sirsniņu nopelnītu ar katru dziesmu.

Viennozīmīgi, albūms atstāja uz mani lielu iespaidu, tagad varu droši teikt ka šis veikums ir pats neparastākais un interesantākais no visiem The Prodigy jebkad iznākušiem albumiem. Citi albumi ir ļoti klausāmi, bet šis paliks vēl ilgu laiku uz repeat plejlistē kamēr totāli neapniks katru dienu to baudīt, jo tas tiešām ir kaut kas pavisam neraksturīgs The Prodigy skanējumam bet tomēr liek saprast, ka kolektīvs tiešām var, ja grib, izlaist kaut ko tādu pēc kā gribās pateikt ka visi jau esošie albumi nestāv klāt šim. Protams tas ir tikai mans viedoklis un neesmu nekāds The Prodigy fans ka varētu izskatīties izlasot šo visu. Albumam dodu 10 zvaigznes no 5, jo te tiešām ir ko klausīties no The Prodigy repertuārā tik ilgi kamēr nesajuksi prātā.

 

Albuma garums 1 stunda bez 3 sekundēm jeb 59 minūtes 57 sekundes ar bonusu.

01. The Day Is My Enemy
02. Nasty
03. Rebel Radio
04. Ibiza (feat. Sleaford Mods)
05. Destroy
06. Wild Frontier
07. Rok-Weiler
08. Beyond the Deathray
09. Rhythm Bomb (feat. Flux Pavilion)
10. Roadblox
11. Get Your Fight On
12. Medicine
13. Invisible Sun
14. Wall of Death
15. Rise of the Eagles (Bonus Track)

Nasty Nasty!!!

1 comment to The Day Is My Enemy

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.226.72.194

Kategorijas