The Mechanic trailer

Man patīk Džeisons Stethems, man patīk viņa filmas, man patīk viņa niknais skatiens. Man patīk, spriežot pēc filmas trailera, kā no skapja ”līst” uguns (ir tur tāds kadrs un pirmajā reizē vareju kļudities).
Tas rižais puika kas viņam nopakaļ skraida, brīžiem izskatās pēc Timberleika. Atkal gan jau pirmā reizē kļūdos. Kāpēc Timberleiks? Laikam vainīga nesenā filma par feisbuku. Bet
istenībā es kļūdos un tas ir Bens Fosters kurš nezinu kāpēc man pēc Timberleika izskatās… … .. .. . .

Lab, runas pie malas un par pašu filmu:
Profesionāls slepkava killers kurš protams strādā ar uz kriminālo organizāciju, izdomā ka viņam viss ir do lampočki apnicis. (nu kam negadās) un viņš izdomā ka ir jābeidz grābstities ap šefa meitu šī nodarbe. Un tāpēc viņš par savu mācekli paņem sava klienta dēlu. Kas tur notiksies var redzēt gan treilerī gan arī 27 Janvārī kad filma būs kinoteātros.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.226.72.194

Kategorijas