Veiksmes Cena

Kur gan tas suns ir aprakts, kā divas (laikam vienādas) jaunas automašīnas maksā dažādu cenu?
Tā kā man šausmīgi patīk BMW ražojumi, it sevišķī šābrīža pēdējais mīļākais favorīts man ir X6 modelis un es nesen biju iemaldijies tā netīšam SS.LV sludinājumu lapā, tad es izdomāju paskatities cik tur tad maksā un vai vispār var nopirkt lietotu BMW X6. Kā izrādijās X6 kaut nelielā piedāvājumā tur eksistē.
Un es uzreiz pamaniju divus piedāvājumus kuri atšķirās ar cenu: 53,412 Ls un 42,870 Ls.
Tātad par abiem: šie abi BMW X6 ir ražoti 2009 gada maijā, abiem nobraukums ir 50km (cik nu var ticēt lapā rakstītajām), abiem tilpums ir 3.5 un abi ir dīzeļi. Atšķirās tikai krāsa: dārgākais ir rubīna melnā a lētākais ir tīrā melnā krāsā. Lētākajam pat aprakstā ir norādīta sporta pakete a dārgākājām tās nav. Lētākajām ir ādas salons, dārgākajām ir koka apdare. WTF? Dēļ koka būtu jāmaksā par 10 536LS vairāk? Vismaz es skatoties uz salona fotogrāfijām nemanu to koka apdari, kura maksā par 10 536LS dārgāk nekā sporta pakete.
Gan jau es ko līdz galam neesu sapratis vai kautko pārpratis.
Kur gan tas suns ar tām cenām aprakts??

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.235.20.185

Kategorijas