!!!

Šis būs ta ka paziņojums visai manai tautai, savulaik izsutītai, mērdētai badā un sistai pa galvu ar kanapē maizīšu saturētājiem.

Kopš šodienas es tātād nolēmu pārbraukt uz jauno blogvietu, kurā pirst sava miskastes saturu. Agrāk es pirdu iekš klab.lv blogiem, bēt, tur ir nereāli ērti blogot plikajā html formatēšanas formātā kuru es izcili nezinu. Tāpēc izdomāju es te pārvākties uz smuko wordpress dzinēju un man ir doma kkad ar Pokemoniem un viņu spoguļaino Folksvagen Džetta aizlaist uz Siguldu un izbradāt rajončiku nedaudz.

Uz doto brīdi es te pētu šo te wordpress aktīvi, un tapēc šis te ieraksts ir kā savdabīgs testa ziņojums ūn jā, es rakstīšu savā vecajā labajā Bomzis stilā. Kad sajēgšu kā te salinkot, tad arī bla bla varēs Bomzis veco stilu iečolēt, kā tad es izteicos agrāk. Arivederči maj friendz, ajl bi bak…….

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

34.239.151.124

Kategorijas