ASV ienaidnieka nāve.

Kino kompānija ‘’20 gadsimts koks’’ sākuši filmēt grandiozu mokumentarī žanra bojeviku.

 

21:55. Slepena CIP bāze iekš slepenās ASV militāras bāzes Pakistānā. Lai izlidotu gatavo trīs helikopterus: vienu ar filmēšanas grupu, otru – ar triecienvienību (jūras roņi – морские котики), trešais – lai to uzspridzinātu Amerikas ienaidnieku palīgs. Himna. Pūlis Times Square, lupī  lielā ekrānā. Flashback – krītošie dvīņu torņi. Pa melnā prezidenta vaigu plūst asaras (mikrofilmēšana). Hillary čukst – Goodluck veči. Humoristisks kadrs – pie William Jefferson Clinton, kāds sēž zem galda.

22:30. Amērikas ienaidnieka likme. Sargi (Ķīnietis, kas spēlēja Shang Tsung, un vecis, kurš izskatās kā Scorpions solists, kas spēlēja nelieti Uztveršanā-1) spēlē pokeru, un pēc kārtas izvaro korejiešu veceni.

Ienāk Schwarzenegger un žņaudz visus ar kailām rokām izņemot korejiešu veceni. Ienāk triecienvienība. Arnolds rāda trīs pirkstus, bola acis teikdams go-go-go, un ar trīs roņiem iet līdz otrā stāva istabai kur slēpjās galvenais Amerikas ienaidnieks.

22:35. Flashback – Žans Klods Van Damme ar turbānu galvā noskūpsta bin Ladena roku. Bin Ladens nocert viņam galvu ar zaļu gaismas zobenu.

22:40. Amerikas ienaidnieka istaba. Ienāk Arnolds ar granātmetēju, kails līdz viduklim, un trīs roņi maskas, modinot bin ​​Ladenu. Viņš nobīstās (a Jums nav bail?) un piespiežās pie sienas. Pirmais ronis – es atnācu, lai atriebtu savu brāli, kurš strādāja tavā labā. Bin Ladens – kādu brāli, galigi aptrakuši esat?, es gribu gulēt. Pirmais ronis – luk et mī, mēs bijām dvīņi, noņem masku​​. Bin Ladens – uau, Van Damme, man ir vidaks un visas kasetes ar tavām filmām, davaj nofočejamies, citādi citi arābu teroristi man neticēs.

22:45. Jumtam lūztot, ielido uz deltaplāna Džekijs Čans ar kliedzienu Geronimo. Vot es tevi satiku Amerikas ienaidniek, Tu nozagi manu meiteni. Bin Ladens – kādu meiteni, es esmu vecs vīrs, un man nepatīk ķīniešu meitenes. Otrais ronis, Silvis Stalone, noņem masku un parāda bin Ladenam pikčas no iPhone – luk et zis, taviem sargiem patika korejiešu meitene, nou viņi visi all dead. Bin Ladens – man nav apsardzes, īpaši no Mortal Kombat un Scorpions, es dzīvoju viens.

22:50. Ieklibo ievainotā Holly Berry halātā, iepļaukā Bin Ladenu un uzreiz bučojās ar Jackie Chan (tuvplāns). Stallone – nelietis, aizsedzies ar viņu, es nošaušu tevi ar arbaletu. Bin Ladens – kas pa fakin psiheni, savāciet šo nēģerieti sev, es aiz viņas neslēpšos, es gribu gulēt. Arnolds – slēpies aiz neģerieties, es tev saku, dabūsi tad “Oskaru” par labāko otrā plāna aktieri. Bin Ladens – laabi, tikai ejiet prom

22:55. Ienāk maģistrs Yoda – Tu cīnījies ar musulmaņu zaļo zobenu, mans zobens tas bija, tagad es ar viņu cīnīšos ar tevi, siths noželojamais. Bin Ladens – aizvāc savu zaļo lukturiti, es redzu viņu pirmo reizi, un es necīnīšos ar to, kā jūs redzat, lūdzu, izslēdziet kameru, izslēdziet gaismu un tinaties, idioti, es gribu gulēt. Jūs mani sajaucāt ar kādu, es neesmu nekāds siths un necinišos ar pinkainu rūķi ar zaļu lukturīti, esmu vorld fejmaz terorists un es sūdzēšos jūsu priekšniecībai……

23:00. Stallone nošauj Bin Ladenu no arbaleta, tas krīt. Pie Amerikas ienaidnieka pienāk Arnolds, saka Astalavista un izdara kontroles šāvienu galvā no granātmetēja. CIP direktor – Prezidenta kungs, es baidos, pēcnāves fotogrāfijas nebūs, šeit vismaz nedaudz putekļus savākt ko apglabāt. Cilvēki Times Square piepildās ar prieku. Himna. Pa melnā prezidenta vaigu plūst asaras (mikrofilmēšana). Uz sejas William Jefferson Clinton ir redzams atvieglojums.

23:20. Ārā smuki eksplodē helikopters, Amerikas ienaidnieka palīgs – Takeshi Kitano – basām kājām sēž uz žoga un spēlē Japānas stabules. Trešais ronis – Steven Seagal – noņem masku un saka viņam, dedzi in hell, tu pārdevi narkotikas manai pameitai, kalponei un krutai māsasmeitai. Takeshi Kitano – viņas tagad ir manas, un labas gultā, un netraucē spēlēt uz Japānas stabules. Steven Seagal ar kailām rokām nožņaudz visus klātesošos, izņemot korejiešu meiteni.

23:40. ASV Sestās flotes līnijkuģis Missouri. Steven Seagal ar kuģa pavāra priekšautu met Amerikas ienaidnieka putekļus zupā, neko nesaprotošais kuģa pavārs filmē Stīvenu uz iPhone. Van Damme bučo amuletu ar savu fotogrāfiju. Jackie Chan bučo Halle Berry (tuvplāns). Stallone vizinās pa skrējceļu ar Hyundai (prodakt plejsment). Arnolds lec zupā, slīkst, un parāda visiem fakuci.

THE END!

2 comments to ASV ienaidnieka nāve.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

34.239.151.124

Kategorijas