Redizains

Meklējot savam wordpress blogam pašu pašu pirmo dizainu, uzdūros uz tādu bloga dizainu ar nosaukumu iWork (dizains vairāk domāts biznesa blogiem vai blogiem par IT). Paķēra šajā skinā laikam pašā augšā esošā iPhone attēls. Kā ādiņas  autors bija norādīts kaut kāds  Nicola Di Trento (iekš google nekā sakarīga par šo autoru nav tāpēc nekādu Kopirajtu nemaz nevar būt (pirmajā skinā kaut kas bija nesaprotams), ir, bet par to vai tas ir īsts ciuvēks vai nav un vai viņš ir vainīgs pie iWork izstrādes…)

iWork

Tad nu lietoju kādu laiciņu šo te skinu savā blogā, bet nezkapēc man viņš apnika vai nepatika vai HVZ (хуй винь зин) kāpēc es to izdomāju nomainīt. Jā. Varbūt dēļ visa iWork nopietnuma un mana bloga specifiskās novirzes no zemes ass, Es izdomāju ka šis bloga nopietnais dizains nepavisam nepiestāv blogam un tāpēc nolēmu aiziet ciemos pie Google tantes. Prātīgāk protams bija uzreiz ņemt dažus rīkus palīgā (Notepad++, Firebug un protams defaulto TarMazillu) un nedaudz izvarot pārveidojot iWork skinu nah dabūt savām acīm tīkamu rezultātu. Bet kā saka – хорошая мысля приходит опосля.

Googlē atradu kaut kādu saitu kur mētājās nauda daudz dažādu skinu priekš wordpress, un sāku meklēt. Kritērijs ko izvirzīju – dizainam jābūt tumšam. Kāpēc? HVZ.

Rakņājos sūdos saitā un atradu vienu ādiņu, kas par brīnumu izrādījās no tā paša autora Nicola Di Trento. Izklausās varbūt jocīgi, bet man iepatikās atrastā skina header bildīte (tie mākonīši ar putniņiem). :D

 

inHeaven 10

Tad noņēmu tos mākonīšus. Dizains srazu iepatikās vēl vairāk. Bet tad ņēmu zāles palīdzību palīgā Firebug un sāku eksperimentēt ar dizainu. Un rezultātu Jūs paši varat aplūkot apkārt šim tekstam (un zem teksta arī). Šāds bloga dizains kāds ir tagad man patīk.

Bet. Ir viens bet. Es nejēdzu, kādā rakā Google Chrome nepareizi rāda visu manu dizainu (teksts ir pavisam pavisam apakšā bet augšā ir totāls tukšums). Tāpēc, ja šo lasa kāds, kurš rubī fišku iekš CSS, un ir nedaudz laika ko var veltīt man, tad nu es gribētu lai tas gudrs cilvēks pasaka, ko man ierakstīt vai izlabot manā css failā, lai mans dizains ir normāls arī hromā. 

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.226.72.194

Kategorijas