Tehniskās problēmas.

Cienijamie dāmas un kungi! Mēs atvainojamies par to, ka, sakarā ar tehniskām problēmām, tiek atceltas 2011 gada jaunāgada svinības. Tiek atcelti vai tiek anulēti  arī 2010 un 2009 gada svētki. Kļūda tehniskās apkalpošanas programmatūrā, ka arī elektroenerģijas traucējumi apakšstacijās, piespieda mūs atcelt pēdejos 10 gadus. Tāpēc lūdzam Jūs padzīvot 1999 gadā.

Sakarā ar visu augstāk teikto, lūgums nodot visus gadžetus, mobilos telefonus, un visas sarežģītās  tehniskās ierīces ar procesoriem virs 512MHz. Obligāti ir jānodod iznicināšanai visas automašīnas izlaistās pēc 1999 gada. Nopirktie dzīvokļi tiek atgriezti valstij. Tiek anulētas visas naudas operācijas, skaidra un bezskaidrā nauda izlaistā pēc 1999 gada.

Tiek atcelta krīze, treknie gadi, prezidenta vēlešanās, 13ā janvāra grautiņi, 11 septembris,  cilvēku dzimšanas, miršanas, kāzas, izšķiršanās un citi pasākumi.

Vēlreiz atvainojamies par sagādātājām problēmām un neērtībām.

Paldies ka izmantojat mūsu planētu dzīvošanai.

SIA ‘’Planēta Zeme’’ informatīvais dienests.

[b]A Tu esi gatavs atgriezties 1999 gadā?[/b]

4 comments to Tehniskās problēmas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.226.72.194

Kategorijas