Varoņdarbs!

Zin kāds lielakais mans varoņdarbs?? Nosūknēt no cita filmu kura sver nieka 7.86GB ar videjo ātrumu 76.2kb/sek. Kvalitāte? DVD-9? Nē… HD. Šādā kvalitātē ir šī filma jeb BDRip’s. Iespaidigi? Jā, ir iespaidīgi ar tādu ātrumu kačāt tādu failu, tas ir to vērts pāris dienas kačāt, kad ir pieejami tikai 5 devēji tik lielam apjoma failam.
Kas gan tā būtu par filmu? Grindhouse: Planet Terror. Čupa zombiju. Čupa mentu. Čupa sūdu pēc zombiju un mentu sadursmes. Es teicu mentu?? Ak jā, mazas provinciālas pilsēteles šerifa paligi + daži brīvprātigie, ieskaitot gārkajaino Lēdiju ar automātu kājas protēzes vietā, sexy…
Ziniet kādi divi interesanti cilvēki šai filmā mani pārsteidza ka viņi tur pārādijās????

*Brūss Villis spēlēja kautkādu armijnieku ļauno bosu un beigās pats nosprāga no tā virusa jo baig gudro bazaru stūma un neuzvilka atpakaļ savu elpošanas masku ar kkādu tur smaržu kas neļāva viņam pārversties par zombiju…..

* Fērdžija no grupas Black Eyed Peas. Jā viņa speleja parastu lauķi, kura vizinajas ar kkadu spaini kuram radiators bij parkarsis un pie staba ar zīmi: Militāra Bāze, 2 jūdzes; vispar tas spainis noslāpa. Tad nu Fērdžija klibickoja gar šoseja malu mēģinot apstadinat garambraucošos lai šo uzņem bet kurš gan būs tik dulls un paņems Fērdžiju savā spainī?? Beigās no ceļmalas izlīda zombiji un šo apēda.

Daudz asiņu filmā un pustošo cilvekzombiju, daudz asiņu… Filma laba man patika, un kā par brīnimu Media Player Classic negļukoja un nekarās no .mkv formāta jo, pagajušo reizi kad skatijos The Fast and The Furious 1 – 2 – 3 visas daļas, tad man MPC karās neželigi un es biju atradis kkadu plejeri priekš .mkv failu atskaņosānas un daudzmaz ciešami noskatijos visas 3 daļas. 3 daļa ir redzeta, 1 daļa laikam redzeta bet 2 daļa ofic nebija redzēta, a par 4 vispar paklusēšu jo tā iznāks šogad un galvenajā lomā atkal itkā būšot Vīns Dīzelis.
Soļarka.
Nu ko, tad otrā Grīndhausa daļa nolupita, vajadzes sākt kačāt pirmo daļu grīndhausam, kopā 15GB aizņem abas filmas bet kur nu man tik daudz brīvas vietas??? Nav, tape butu janolur otro reizi otro daļu, jaizdzēš un jakačā pirmā daļa ar dažas dienas kā es to dariju ar otro daļu, tb jākačā dažas dienas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.226.72.194

Kategorijas