Šausmas padomju kolhozu laikos!

Ir labi zināms, ka asiņainie boļševiki atņēma zemi čaklajiem zemniekiem pašus izsūtot uz Sibīriju, un atdeva zemi nabadzīgajiem parazītiem. Nebija izņēmums, arī okupēta Latvija.

Uzmanību: raksts satur daudz rasisma cinisma pret vienu apdzīvotu vietu Latvijā.

akts

Zemniekus izdzina no savām mājām un piespieda dzīvot barakās. Lūk, Nākotnes kolhoza barakas.

Nākotne

Sasodītie komunisti mūsdienās vēl joprojām stāsta par Nākotni savus stāstus. Bet mēs neticam! Mēs zinām, tie ir klāji meli: Par labu darbu, kolhozs cēla labākiem kolhozniekiem mājas: tās vēl joprojām izskatās kā jaunas, neskatoties ka tām jau ir 30 līdz 40 gadu. Starp citu, blakus daudzstāvu mājām cēla garāžas kuras izskatās pēc amfiteātriem. Kolhoznieki zināja: cītīgi visu gadu vergojot strādājot, tiem gada beigās tiks piešķirta 10 mēnešalgu liela prēmija.

Lai vergs zemnieks neaizmūk, tam deva atpazīšanas zīmīti kas bija jānēsā piespiedu kārtā. Piemēram:

kolh

Pat kino nespēj slēpt drausmīgu patiesību (kadri no filmas “30-летие колхоза “Накотне”): nabadzīgi klāts galds, nabadzīga kolhoza Nākotne zemnieka ikdienas iedzīve, kurus apspieda Maskava.

kin1

Bet šis nav pagasta priekšsēdētājs ka Jūs varbūt esiet padomājuši, tas ir režisors Kventins Tarantino kas par lielām naudām un ar lielu negribēšanu, fiziskā iespaida rezultātā, piespiedu kārtā uzņēma šo filmu.

tarantino

Kolhozniekus masveidā gatavoja uzbrukumam kapitālistiskajām valstīm. CCCP bija nepieciešami miljoniem pilotu. Kolhoza aeroplaneristi gatavojās lidojumam kolhozam piederošajā slepenajā lidlaukā.

441430

Bērniem nebija kur spēlēties, tiem nācās spēlēties kolhoza kokzāģētavai piederošajos baļķos.

895101

Zemnieki kas nogrēkojās, tika sūtīti koncentrācijas nometnēs kuras slēpās zem nevainīgiem nosaukumiem. Piemēram: Agar Agara iegūšanas cehs, viela ko iegūst no jūras zālēm.

890050

Īsāk sakot, secinājumus izdariet paši.

Teksts ņemts un nedaudz modificēts no šejienes.

P.S: es pats dzīvoju šajās barakās!

2 comments to Šausmas padomju kolhozu laikos!

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

3.226.72.194

Kategorijas