The One

Jā, sen nav man bijušas skatītas filmas. Tad nu šodien izdomāju ka janovelk un jānoskatās kārtējā, hvz kāda filma. Izvēle mana krita uz 2001 gada filmu, ar Džetu Lī galvenajā lomā. Un šī filma saucās The One, bet tie kas necieš filmas Krievu tulkojumā lai iet ieskrieties 3 kvartālus tālāk.
Tātad par filmu: Что делать, если твой мир рушится, когда в него вторгается безжалостный пришелец из параллельных миров? Стремясь стать сверхчеловеком, агент Межпространственного Бюро Расследований Габриель Юло совершает головокружительное сафари по параллельным мирам, охотясь за своими двойниками. Силы его растут с каждой новой жертвой, их жизненная энергия аккумулируется в нем, наделяя его невероятными способностями. Никто не знает, что случится с хрупким равновесием вселенных, если Габриель достигнет своей цели – уничтожить всех двойников. Его мечта уже почти становится реальностью, когда на пути Юло становится Гэйб – полицейский из Лос-Анджелеса…

Skatoties šo filmu, man dažbrīd likās ka es skatos Matrix filmu, kaut tā nebija bet tie kameru palenīnājumi un kaskadieru triki man lika nojaust ka režisors iedvesmojās no Matriksa, kas iespējams arī bija, jo šis filmas atškir nieka 2 gadi. Džets Lī man brīžiem atgādināja vienu citu aziātu, Džekiju Čanu, vismaz dažbrīd likās ka spēlē Džekijs nevis Džets Lī.
Vienmēr tik profesionāli Gabriēls Julo muka no diviem mentiem, kurus attēloja Delroy Lindo un Džeisons Stehems kurš vairāk pazīstāms pēc filmas Transporter 3 vai nesen iznākušā nenormālā otrā Adrenalīna. Un ziniet, no paša mentu degungala, šis jauneklis pamanijās izmukt, kā jau filmās tas ir pieņemts.

Un tad kad Gabriels nonāca mūsdienās, lai novāktu savu pēdējo ES, tad arī sanāca tā, ka Harry Roedecker kuru attēloja Lindo nomira no nelielas sadursmes ar Gabrielu. Gabriels tā smuki un bez lielas piepules atspārdija Harriju un beigās iestūma šim kaklā kautko (jā jā bik nepiefiksēju kas tas bija). Un tad nu Evans (Džeisons Stehems) palika viens šai cīņā un pat sastapa Harija šispasaules dubultnieku kurš bija benzakalonkas strādnieks.
Pat Evans centās pierunāt Gejbu (Li) ka viņam nu ir pienācis vakars uz ezera un ja Gabriels viņu novāks tad var sanākt totāla dirsa visām mikropasaulēm. A Gejbs turējās ka riktīgs savējais un neticēja ne vārdam no tā ko Evans viņam sprauda ausīs.

Bet pienāca tā minūte kad nācās noticēt un bija par vēlu jo Gabriels šā acu priekšā nošāva viņa sievu (Carla Gugino). Tad nu dusmu pārņemts Gejbs kopā ar Evansu ķēra Gabrielu ta ka tādi kovboji un zin’ noķēra kautkādā rūpnīcā.
Un rūpnīca bija tik paredzama, jo vienmēr kautkādas pēdējās filmas darbības norisinās rūpnīcās (ne visās filmās bet dažās). Kā parasti metāls. trubas, strādājošās iekārtas kas piedod tādu metālisku piesitienu filmai. Un abi ES satikās finālajā cīņā un beigu beigās tika ierauti laika logā un nokļuva galvenajā mentu midzenī kur Gejbu gandrīz kļūdaini neaizsūtija uz Elles cietumu.
Gabriels saņēma pēc nopelniem un tika nosūtīts uz Elli kur filmas beigās vel sakāvās ar vietējo bratvu, a Gejbu Evans nosūtija uz to dienu kad viņš sapazinās ar savu sievu un drošvien laimīgi viņi turpināja dzīvot līdz mūsdienām kad atkal uzradās drošivien G abriels un viss tracis sākās no jauna.

Šī ir pirmā filma, kuras skaņu celiņš man patika. Kautvai tāpēc ka saklausīju tur Disturbed. Un vēl paris alternatīvo gabalu.
Tas būtu laikam arī viss un sanāca galīgi neinteresanti bet turpmāk es centīšos par katru noskatīto filmu kautko iedrukāt..

Leave a Reply

You can use these HTML tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

;) ;( :twisted: :s :p :o :klass: :D :@ :8 :) :( .wall. .reec. .nezinu. .mhm. .evil. .dusmigs. .blush. *CRAZY* (smoke) (rock)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arhīvs

34.236.134.129

Kategorijas